Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

Wieloletnie doświadczenia w zakresie egzaminowania kandydatów na kierowców wykazują, że wśród zdających znajduje się grupa osób, które mają problemy z wykazaniem się swoją wiedzą i umiejętnościami prowadzenia pojazdów podczas egzaminu na prawo jazdy. Osoby te wielokrotnie przystępują do egzaminu z wynikiem negatywnym. Analiza przyczyn tego zjawiska ujawniła, że podłoże kłopotów z wykazaniem się posiadaną wiedzą i umiejętnościami tkwi w sferze psychiki. Osoby te mogą charakteryzować się małą odpornością na stres, nadmierną pobudliwością lub innymi problemami. 

 

WORD w Legnicy, aby ułatwić wyżej wymienionym osobom wykazanie się posiadanymi umiejętnościami podczas egzaminu, oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnej indywidualnej konsultacji z psychologiem we wtorki, środy i czwartki po wcześniejszym ustaleniu terminu konsultacji (zapisy telefoniczne).

 


Dział Szkoleń i BRD (tel. 76/ 866 02 51 wewn. 116) udziela szczegółowych informacji oraz prowadzi zapisy na konsultacje psychologiczne w następujących godzinach:

  • wtorek 8.00 – 14.30
  • środa 8.00 – 12.30
  • czwartek 8.00 – 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


W opisie przelewu prosimy o podanie danych (imię, nazwisko, nr PESEL) osoby,
której dotyczy przelew.
przelew krajowy: Santander Bank Polska
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Santander Bank Polska
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony